joomla 1.6

Ideologinė instaliavimo diagrama

su ketureigiu vožtuvu ir CWU šildymu


schema1

Ketureigis maišymo vožtuvas (Ketureigis vožtuvas) skirtas reguliuoti skysčio arba dujų srautą. Jis turi keturis uostus, t.y. keturios vietos vamzdžiams prijungti. Jis naudojamas pirmiausia centrinio šildymo instaliacijose (c.o.) šildomo vandens ir naudojamo karšto vandens temperatūrai nustatyti, o taip pat sugrįžtančio į krosnį vandens temperatūrai didinti.

Tinka visų tipų katilams, ypač kieto kuro katilams su automatiniu arba rankiniu pakrovimu ir visiems šildymo sistemoms.

Ketureigis vožtuvas sumažina eksploatavimo išlaidas ir jungia savyje dvi funkcijas:

  • Maišo šiltą vandenį iš šilumos šaltinio (katilas) su šaltesniu vandieniu grįžtancio iš šildymo sistemos. Ši funkcija leidžia sklandžiai kontroliuoti šildomo vandens temperatūrą, atsižvelgiant į šildymo sistemos poreikius. Tai leidžia gauti aukštesnę temperatūrą šildytuve, atsižvelgiant į vandens šildytuvus, todėl galima sumažinti patalpos temperatūrą nesumažinant katilo temperatūros.

  • Apsaugo katilą nuo žemos temperatūros korozijos, kas žymiai pailgina jo gyvenimą. Sumažina išeinančio iš katilo vandens temperatūros ir grįžtančio vandens skirtumą, kad būtų galima išvengti rasos taško ir palaikyti optimalią katilo temeperatūrą.

Katilo montavimo techninės sąlygos

uždaroje sistemoje (diafragma)

schema2


Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Paspaudę mygtuką ''Sutinku'' arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų naudojimų. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.

Sutinku