joomla 1.6

Apie gamintoją

  PER EKO bendrovė pradėjo  kietojo kuro katilų gamybą nuo 2002 metų. Bendrovės  prioritetas yra nuolat gerinti savo produktus taip, kad patenkinti visus klientų lūkesčius. Išskyrus kuro naudojimo efektyvumo ir katilų funkcionalumo, vis didesnę reikšmę turi aukštas naudojimo komfortas, stabilios temperatūros išlaikymas pastate, nuolatinio deginimo laikotarpio pailgėjimas ir kenksmingų medžiagų į atmosferą išmetimo sumažinimas.

Geltonųjų PER EKO  katilų projektavimo etape ypatingas dėmesys skirtas jų aukštajam funkcionalumui, patikimumui ir žemai eksploatacijos kainai.

Šiuolaikines katilo konstrukcijos leidžia sumažinti degalų sąnaudas iki 30% atsižvelgiant į tradicinius sprendimus.

Techniniai sprendimai testuojami mūsų labaratorijose, yra užpatentuoti. Reguliarių tyrimų, laboratorinių bandymų dėka PER EKO katilai pasižymi aukštu efektyvumu (t.y. ilgesnis darbas be kuro papildymo).

Stengiames kad būtų patenkinti visi vartotojų lūkesčiai, tiek kainos tiek funkcionalumo atžvilgiu. Platus PER EKO katilų asortimentas siūlo paprastų bei naujoviškų konstrukcijų katilų, kurie yra vieni iš pigiausių eksloatacijoje ir  pasižymi aukštu naudojimo komfortu.

 

2002-2003

Kuriama pagrindinė KSW serijos katilų linija su 5-30 kW galia.

2004-2005

 Automatinių katilų gamybos įgyvendinimas KRS serijos su 17-75 Kw galia.

2006-2007

Naujos serijos KSX katilų paleidimas i rinką su 13-26 kW galia.

 Plieno paleidimas naudojamas esant slėgiui darbui aukštesnėse temperaturose P265GH kaip pagrindinę medžiagą katilų gamybai.

 2008

 Pasiūlymų pratęsimas naujais modelių katilais:

KSW 40 kW, KSR 14 kW.

 KSD 22/28 kW katilo paleidimas į produkciją.

 Geltonųjų katilų funkcionalumo tobulinimas.

 2009

 Kuriamas pramoninio katilo KSR 150 KW projektas ir prototipas.

 Toliau plečiasi kito kuro  katilų asortimentas:

KSW 20 kW, KSW 35 kW ir KSW 50 kW.

 Bendradarbiavimas su Proceso Inžinėrijos Skyriumi, Medžiaginės ir Taikomosios Fizikos Čenstochovos Technologijos Universitetu – medžiagų naudojamų Per-Eko katilų gamybai bendri metalografiniai tyrimai.

 GS1 produktu kodavimo sistemos paleidimas Per-Eko EAN-13 kodų sistemoje.

 2010

Sukurtas KSW 100 kW pramoninio katilo prototipas.

 Sukurta energijos ir emisijos laboratorija su išmetamųjų dujų analizatoriumi IMR 2000,  kieto kuro katilo  diegiklis PSQ ,  KSP 19 Duo katilu paleidimas i gamybą.

Bendradarbiavimas su Šiluminiu Mašinu Institutu ir su Katilu Katedros ir Termodinamikos Čenstochova Technologijos Universitetu.

 Per-Eko gauna patentą iš patentų biuro RP rezervuojantį naudingojo modelio kietojo kuro degiklį PSQ.

2011

 Katilų serijos KSP DUO 15-27 kW   gamyba

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, siekiant užtikrinti Jums teikiamų paslaugų kokybę ir geriausius pasiūlymus. Paspaudę mygtuką ''Sutinku'' arba naršydami toliau patvirtinate savo sutikimą su slapukų naudojimų. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami slapukus.

Sutinku